Vladstraschna

Autorský šperk 

  Originální bižuterie 

    Dekorace 

       Kurzy   

Kolekce Four Seasons
Třetí náhrdelník do kolekce Four Seasons a zároveň poslední, se kterým jdu do soutěže LETNÍ TVOŘENÍ NA SPIRÁLE. Je inspirován barvou ústředního kamene a spadaným listím škumpy.

Základ luxusního náhrdelníku tvoří kabošon jaspisu výrazných barev. Na samotnou výšivku byly použity japonské korálky  <a href="http://www.naspirale.cz/product_info.php?products_id=2475&title=TOHO-Opaque-Terra-Cotta-TR-11-46L-10-g"
 >TOHO Opaque Terra Cotta, TR-11-46L, 10 g</a>  a Toho Treasure několika barev.

 Velikost centrálního kamene bez obšití je 5 cm. Zapínání je praktické - zaklapovací s magnetem - v barvě tmavé mosazi a zdobeno několika štrasovými kamínky.

I tento náhrdelník je autorskou prací vlastního návrhu. Krásně sedí a  budete s ním  zaručeně středem pozornosti .

Samozřejmě náhrdelník můžete zakoupit v mém Flér obchůdku či mě můžete kontaktovat e-mailem.

1618a.JPG
1618e.JPG
1618c.JPG
Další náhrdelník z kolekce Four Seasons. I tento šperk byl vytvořen do soutěže "Letní tvoření Na Spirále".

Základ luxusního náhrdelníku tvoří tři kusy jaspisu lesních barev. Na samotnou výšivku byl použit tento materiál:    <a href="http://www.naspirale.cz/product_info.php?products_id=4325&title=TOHO-Silver-Lined-Milky-Lt-Topaz-TR-11-2110-10-g">TOHO Silver-Lined Milky Lt Topaz, TR-11-2110, 10 g</a>, TOHO Transparent-Frosted Citrus Spritz, TR-11-15F,

 <a href="http://www.naspirale.cz/product_info.php?products_id=4723&title=TOHO-Treasure-Opaque-Rainbow-Sour-Apple-TT-01-404-5-g"
 >TOHO Treasure Opaque Rainbow Sour Apple, TT-01-404, 5 g</a>, TOHO Transparent-Frosted Lime Green, TR-11-4F,

Doplňuje je český rokajl, který je použit i na šitou dutinku a zapínání, a ohňovky s krásným zlatězeleným povrchem kovového vzhledu. 

Pro představu - velikost centrálního kamene bez obšití je 6x3,5 cm v nejširším místě. Délka náhrdelníku je cca 55 cm, zapínání šité, bez použití kovu. Celá výšivka je podšita jemnou světle zelenou plstí.

I tento náhrdelník je autorskou prací vlastního návrhu. Krásně sedí a  budete s ním  zaručeně středem pozornosti .

I tento náhrdelník můžete zakoupit v mém Flér obchůdku.

1607c.jpg
1607d.JPG
Tento šperk byl vytvořen do soutěže "Letní tvoření Na Spirále". Jedná se o první náhrdelník z kolekce Four Seasons - Spring. Inspirovala mě především barva kamene - růžového turmalínu - která evokuje vzpomínku na čerstvě rozkvetlé ovocné stromy. K výrobě šperku byl použit tento materiál:

TOHO Ceylon Snowflake, TR-08-141, 10 g, TOHO-Ceylon-Snowflake-TR-11, TOHO Silver-Lined Crystal, TR-08-21, 10 g, TOHO Silver-Lined Crystal, TR-11 TOHO Ceylon Innocent Pink, TR-11-145, 10 g, TOHO-Ceylon-Innocent-Pink-TR-08 .

Středu náhrdelníku vévodí růžový turmalín. Ze stejného minerálu jsou i čtyři spojovací "placičky". Šití doplňují přírodní perly, které jsou použity i na spojení ostatních dílů šperku. Zapínání "americké" ve tvaru květu. Všechny díly jsou podšity jemnou bílou plstí. Velikost ústředního motivu je 8 x 7 cm, celkové délka náhrdelníku je cca 52 cm. I tento šperk je autorskou prací podle vlastního návrhu. Lze jej využít i jako ojedinělý svatební náhrdelník.

Zakoupit jej můžete, stejně jako většinu mých výrobků, v mém obchůdku na Fléru - odkaz máte v levém panelu.

1606a.jpg
1606b.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one