Vladstraschna

Autorský šperk 

  Originální bižuterie 

    Dekorace 

       Kurzy   

Něco o mně

Jmenuji se Vlaďka.

Mám dva dospělé syny,manžela,pohyblivý počet koček a spoustu tvořivých koníčků. Těm se věnuji celý dospělý život .
Začalo to pletením a háčkováním. Potřebovala jsem hezky a originálně obléci děti. Pak se přidalo vyšívání. Nic z toho nezabralo mnoho místa , dalo se provozovat kdekoliv a kdykoliv se dalo odložit. Před několika lety se k nám na trh konečně dostala spousta materiálu k různým hobby technikám a také informace o nich. Postupně jsem vyzkoušela dekupáž a malování na sklo a porcelán .
A v roce 2005 jsem objevila KORÁLKY!
Zpočátku nesmělé oťukávání se změnilo na chorobnou závislost, které jsem totálně propadla a zatím se nehodlám léčit. Navíc když mé snažení okolí ocení.

Kromě korálků zpracovávám i dráty různé kvality různým způsobem. Od techniky wire-wrapping až po usilovné tepání drátů ocelových. Specializuji se na autorskou tvorbu tzv. "drátkytek", a to ve formě broží, náhrdelníků či vlasových spon a čelenek z barevných lakovaných drátů. 

Zde  si můžete přečíst rozhovor z roku 2010. 

Od května 2011 tvořím s cínem. Nyní kromě šperků vyrábím i originální dekorace a  svícny. Na této technice mě nadchla možnost zpracování kamenů takových tvarů, které se nehodí ani do korálkového šití ani do drátovaného šperku.

V současnosti se  věnuji  jak vlastnoruční výrobě poměrně známých druhů bižuterie, tak zejména realizaci vlastních návrhů šperků a bižuterie, u kterých vycházím i z představ a potřeb zákazníků. Svou tvorbu jsem od roku 2014 zprofesionalizovala. Prodávám nejen prostřednictvím různých portálů na internetu, ale také na různých historických a řemeslných jarmarcích. Přímý kontakt se zákazníky mě nesmírně obohacuje a těší.

Pokud mi čas a fantazie dovolí, účastním se různých korálkářských soutěží , což mě  posouvá dál a nutí se stále zdokonalovat. To ostatně můžete sami posoudit podle mé tvorby.

Vaše Vladstraschna

 

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one